logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
W ułamku sekundy / Aus dem Nichts online
W ułamku sekundy życie Katji eksploduje i rozpada się bezpowrotnie, gdy jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Przyjaciele i rodzina w trakcie żałoby próbują podtrzymać kobietę na duchu i zapewniają, że sprawcom zostanie wymierzona sprawiedliwość. Jednak z czasem, gdy policja zaczyna podejrzewać o udział w zamachu dwoje młodych neonazistów, w Katji narasta potrzeba osobistej zemsty na ludziach, którzy odebrali jej tych, których kochała.
Hostiles online
Akcja filmu "Hostiles" rozgrywać się będzie w roku 1892. Nienawidzący Indian legendarny kapitan armii Joseph J. Blocker (w tej roli Christian Bale) przed odejściem na emeryturę dostaje ostatnie zadanie. Ma eskortować wodza Czejenów - niegdyś swojego wroga - do rezerwatu w Montanie. W czasie podróży mężczyźni spotykają młodą wdowę, której cała rodzina została wymordowana. Wbrew sobie trójka ta musi połączyć siły, żeby przetrwać i pokonać przeszkody, na które się natyka.
120 uderzeń serca online
W filmie Campillo euforia spotyka rozpacz, a przyspieszone bicie serca przypomina tykanie odliczającego czas zegara. Bo o wyścig z czasem tu chodzi: mamy wczesne lata 90., epidemia AIDS zbiera we Francji swoje żniwo przy cichej zgodzie rządu i koncernów farmaceutycznych. Zmowę milczenia wokół choroby akcjami, marszami, happeningami starają się przerwać aktywiści z paryskiego ACT UP.
Skok stulecia / Den of Thieves online
Nick Flanagan (Gerard Butler) stoi na czele cieszącej się złą sławą w przestępczym światku grupy agentów, którzy zasłynęli likwidacją najbardziej niebezpiecznych gangów. Wszyscy wiedzą, że Flanagan stosuje metody równie brutalne jak jego przeciwnicy i nigdy nie odpuszcza. Ray Merriman (Pablo Schreiber) właśnie opuścił więzienie i organizuje skok, który ma go ustawić do końca życia. Nikt dotąd nie porwał się na realizację tak śmiałego planu, ale Merriman to złodziej wizjoner. Gdy jeden z jego wspólników zdradza policji plany skoku, do akcji z całą...
Elvis & Nixon online
Film inspirowany prawdziwą historią spotkania Richarda Nixona i Elvisa Presleya, do którego doszło 21 grudnia 1970 roku w Białym Domu. Spotkanie zainicjował muzyk, pisząc list, w którym prosił prezydenta USA, by ten zaprzysiągł go jako tajnego agenta w departamencie do zwalczania narkotyków. Elvisa Presleya gra Michael Shannon, a Richarda Nixona - Kevin Spacey.
Pyewacket online
Nastoletnia Leah Reyes od śmierci ojca mieszka tylko z matką, z którą nie łączą jej dobre stosunki. Kobieta nie może sobie poradzić ze świadomością utraty ukochanego mężczyzny, często sięga po alkohol, rozpacza w samotności i wszczyna kłótnie ze swoją córką. Leah dużo czasu spędza ze swoimi przyjaciółmi, Aaronem, Janice i Robem, z którymi dzieli zainteresowanie okultyzmem. Wkrótce jednak, ku swojemu niezadowoleniu, musi ograniczyć kontakty z nimi, bo matka znajduje dla nich nowy dom w pobliżu lasu. Kobieta ma nadzieję, że zmiana otoczenia pomoże jej pogodzić...
Pitch Perfect 3 online
Bohaterki Pitch Perfect 3 skończyły studia i zmagają się z dorosłym życiem. Okazuje się, że ktoś z talentem do śpiewania a capella nie może znaleźć dobrej pracy. Dziewczyny decydują się na ostateczną wspólną trasę. Zgłaszają się do programu przygotowującego rozrywki dla amerykańskich żołnierzy stacjonujących w Europie.
Tiger Powraca / Tiger Zinda Hai online
Tiger, indyjski agent i pakistańska agentka Zoya powracają, aby zmierzyć się z przywódcą rebeliantów, Abu Usmanem. Udają się do Iraku, aby uwolnić cywilów z rąk niebezpiecznych bojowników. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z porwania przez ISIS w 2014 r. czternastu indyjskich pielęgniarek.
Boski porządek online
Fabuła osadzona jest w konserwatywnej szwajcarskiej wiosce w przededniu głosowania o prawa wyborcze kobiet. Nora musi przewartościować swoje życie kury domowej - stawką jest nie tylko jej małżeństwo, ale i przyszłość.
Max 2 White House Hero online
Heroiczny Max jest teraz zatrudniony przez tajną służbę USA i wezwany do specjalnego zadania w Białym Domu podczas negocjacji w sprawie traktatu o broni jądrowej Rosja-USA.
Więzień labiryntu 3: Lek na śmierć / Maze Runner: The Death Cure online
Więzień Labiryntu 3 Lek na śmierć będzie kontynuował historię Thomasa, Teresy i ich przyjaciół, którzy muszą walczyć o przeżycie w postapokaliptycznej rzeczywistości. W trzeciej części filmu Thomas wraz z grupą byłych Streferów wyrusza ostateczną potyczkę przeciwko organizacji DRESZCZ, aby odnaleźć lek. To jedyny sposób, by zapobiec epidemii Pożogi. Prawda, do której dąży, jest jednak o wiele niebezpieczniejsza niż przypuszcza.
Nigdy cię tu nie było / You Were Never Really Here online
Historia byłego agenta do zadań specjalnych, mężczyzny pełnego sprzeczności, zagubionego, na krawędzi autodestrukcji. Widział już prawie wszystko, a prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak gdy zaginie pewna nastolatka, podejmie się jej odnalezienia. Wkrótce przekona się, że w jego misji nic nie jest tym, czym się wydaje. Gotowy na wszystko, by uratować dziewczynę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.
Re: Born online
Film opowiada historię Toshiro, byłego agenta służb specjalnych, który wiedzie spokojne życie na wsi wychowując młodą dziewczynkę, lecz będzie zmuszony ponownie stanąć do walki, by powstrzymać legendarnego tajnego agenta "Ducha", swojego dawnego przyjaciela.
Sun Dogs online
Sun Dogs to przejmująca opowieść o intelektualnie ograniczonym młodzieńcu, marzącym o służbie w siłach zbrojnych. Pomimo niezliczonych odrzuceń młody mężczyzna nie poddaje się. Kiedy jego ostatnia próba nie powiedzie się, przyjmuje rady oficera marynarki, aby "chronić domostwo" trochę zbyt poważnie. Jego uwaga skupia się na kierowniku kasyna, który może być lub nie być terrorystą. Próbując odkryć tę "komórkę terrorystyczną", korzysta z pomocy młodej uciekinierki, Tally Petersen, tworząc najbardziej spektakularną jednostkę...
Coś wielkiego / Algo muy gordo online
Dani Thomas, scenarzysta telewizyjny rozczarowany swoją pracą, jest zmuszony powtarzać ósmą podstawówki. Ta nieoczekiwana wiadomość ujawnia zupełnie nowy świat, pełen niewyjaśnionych zdarzeń i zabawnych sytuacji.
Madame online
Jak to w komediach francuskich bywa, wszystko zaczyna się niewinnie. Uroczy, zamożny dom i kolacja dla dwunastu znamienitych gości. Wtem nieoczekiwanie zjawia się syn gospodarza. Bezrobotny pisarz, alkoholik, ale ponoć ma też jakieś pozytywne cechy. Kolacja na trzynaście osób może przynieść pecha, dlatego też gospodyni wpada na szatański pomysł - przy stole usiądzie też jedna ze służących. Maria nadaje się idealnie, ma tylko siedzieć cicho, niewiele jeść i uważać z alkoholem. Plan doskonały? Nawet za bardzo - nikt przecież nie mógł przewidzieć, że jeden z...
Terrifier online
Szalony klown o nazwie Art wybiera Halloween jako idealną noc, by dokonać krwawego spustoszenia, mordując każdego, kto przekroczy jego ścieżkę. Z Artem zmierzą się trzy młode kobiety wracający z imprezy.
Layla.M. online
Layla to 18-letnia dziewczynka, marokańskiego pochodzenia, urodzona i wychowana w Amsterdamie. Layla jest inteligentna, dowcipna i uparta. W czasach ciągłego zagrożenia terrorystycznego zmaga się z rosnącym niebezpieczeństwem wobec dziewcząt z chustami na głowach i chłopców z brodami. Podczas gdy jej frustracja rośnie, a jej wiara nasila się. Dołącza do grupy muzułmanów, którzy walczą o prawa islamu. Layla publikuje filmy online przedstawiające horror w Syrii i Strefie Gazy i tworzy polityczne ulotki. Kiedy jej brat i ona są aresztowani przez policję, Layla, czując się...
Dzikie róże online
Mieszkająca na wsi młoda mężatka Ewa, matka dwójki dzieci, sama z pomocą matki prowadzi dom w czasie, kiedy jej mąż Andrzej zarabia na rodzinę w Norwegii. W czasie wielomiesięcznej nieobecności męża, samotna, przeżywa romans z nastoletnim, zakochanym w niej chłopakiem. Zachodzi w ciążę i na kilka miesięcy wyjeżdża, żeby nie dawać pożywki plotkom. Rodzi dziecko i zostawia je do adopcji w szpitalu. Kiedy Andrzej przyjeżdża na komunię córki, czuje, że Ewa oddaliła się od niego. Po spotkaniu z kolegami podejrzewa, że żona coś przed nim ukrywa. Napięcie między...
Wszystkie pieniądze świata online
Ten amerykański dramat opowiadać będzie o porwaniu Johna Paula Getty'ego III i desperackich próbach jego matki Gail Harris (w tej roli Michelle Williams), by przekonać dziadka chłopca który bardziej niż rodzinę wydaje się kochać swą fortunę, do zapłacenia okupu. Potentat naftowy John Paul Getty Sr (Kevin Spacey), który uważany był za najbogatszego człowieka na świecie, początkowo nie chciał zgodzić się, by zapłacić porywaczom. Mark Wahlberg gra byłego agenta CIA - Fletchera Chase'a, który ma pomóc w odzyskaniu dziecka.
1234567>>>>|
© 2018 Filmy online i seriale - włącz najlepsze kino! - Pamiętaj, za kopiowanie będziesz smażył się w piekle. 0: