logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Legion samobójców: Piekielna misja / Suicide Squad: Hell To Pay online
Przebiegli złoczyńcy z Legionu Samobójców chcą zdobyć mistyczny przedmiot, który ma ogromną moc. Są gotowi zaryzykować własne życie, aby go ukraść.
Testament serca / Apres moi le bonheur online
Film oparty na faktach. Marie-Laure, matka czwórki dzieci, dowiaduje się, że jest chora na raka i zostało jej kilka miesięcy życia. Gdy walka z chorobą nie przynosi żadnego rezultatu, kobieta zaczyna myśleć o przyszłości dzieci. Stawia czoła sztywnym przepisom francuskiego prawa i z pomocą mediów walczy z konserwatywnym systemem, by jej pociechy mogły się wspólnie wychowywać w wybranej przez ich Marie-Laure rodzinie zastępczej.
Stan niebłogosławiony / Prevenge online
Ruth (Alice Lowe) jest w bardzo zaawansowanej ciąży i stara się ze wszystkich sił pozbierać po niespodziewanej śmierci ukochanego męża. Kobieta wsłuchuje się w głos swojego nienarodzonego dziecka, które nakazuje jej zemścić się za przedwczesne odejście jego ojca. Ruth wchodzi na krwawą ścieżkę, z której może już nie być odwrotu. Kobieta zaczyna zabijać wszystkich, którzy staną na jej drodze.
Globalna zagłada / Global Meltdown online
Po tym, jak skorupa ziemska zaczyna się rozpadać, pewna rodzina szuka schronienia na wyższych terenach. Pomiędzy lawinami, wulkanami i niebezpieczeństwem ze strony innych ocalałych, ich podróż, stanie się prawdziwym koszmarem.
Zanim nadejdzie wiosna online
Intrygujący obraz współczesnej Algierii przedstawiony poprzez trzy historie na temat współczesnego społeczeństwa arabskiego. Przeszłość i teraźniejszość zderzają się w życiu trojga bohaterów: młodego bogatego dewelopera, kobiety targanej tym, co podpowiada jej rozum, i tym, co czuje, a także ambitnego neurologa prześladowanego przez wydarzenia z czasu wojny. Trójka bohaterów pochodzi z różnych środowisk, mieszka w różnych częściach kraju zniszczonego przez wiele konfliktów. Wszyscy poszukują zbiorowego uzdrowienia.
Tess online
Tess (Christia Visser) jest pochodzącą z nizin społecznych dwudziestolatką. Przy życiu trzymają ją leki przeciwbólowe oraz specyficzne poczucie humoru. Dziewczyna zarabia jako prostytutka w nadmorskich przedmieściach Kapsztadu. Jej codzienność wywraca się do góry nogami, gdy zostaje zgwałcona i zachodzi w niechcianą ciążę. Tess powoli zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem. Zdesperowana dziewczyna robi wszystko, żeby przetrwać i uciec od trudnej przeszłości.
Hungerford online
W filmie obserwujemy postać nastoletniego Cowena Rosewella, studenta mediów, którego pierwszym zadaniem jest nagrywanie wszystkiego w ciągu całego tygodnia. Cowen i jego przyjaciele są świadkami pozornie przypadkowych aktów przemocy w ich rodzinnym mieście. Te sytuacje są potraktowane jako typowe problemy, w ich rodzinnym miasteczku. Wkrótce odkrywają że w mieście istnieje tajemnicze zło kontrolujące gangi. Cowen i jego przyjaciele znajdują kryjówkę, ale wkrótce zostają odkryci. Cowen musi teraz udać się do opuszczonej fabryki aby uratować swoich przyjaciół.
The Darkest Dawn online
The Darkest Dawn opowiada historię dwóch nastoletnich sióstr, w czasie kiedy Wielka Brytania konfrontuje się z inwazją obcych. Zatraciwszy rodzinę w początkowym fazie inwazji, siostry łączą się z inną grupą ocalałych i szukają najszybszej drogi ucieczki z całkowicie zdewastowanego Londynu.
Egzekutor / Executor online
Kyle (Markiss McFadden), jedna z wielu sierot, wychowywana w ośrodku przez ojca Antonio (Paul Sorvino) jest mordercą, który zostaje wysłany na misję od Boga. Przez lata ojciec Antonio robił wszystko, by jego wychowankowie byli przekonani, że każde zabójstwo wykonują z woli Pana. Kyle jest najlepszym egzekutorem ze wszystkich mężczyzn dorastających w sierocińcu. Tym razem ma zamordować właściciela małej kawiarni. Po umieszczeniu bomby do lokalu, na chwilę przed eksplozją wchodzi matka z chłopcem, Matthew (Aiden Wind). Kyle próbuje ich uratować, ale udaje mu się ocalić...
Atlantic Rim 2 / Atlantic Rim: Resurrection online
Los Angeles zostało zaatakowane przez potwory. Mechy próbujące z nimi walczyć są lepiej uzbrojone od swoich poprzednich wersji. Wróg jednak także jest groźniejszy niż dotąd.
Podwójny profil / Un profil pour deux online
Pierre (Pierre Richard) jest siedemdziesięciopięcioletnim wdowcem, który wiedzie samotne życie. Pewnego dnia jego córka daje mu w prezencie komputer w nadziei, że dzięki internetowi jej ojciec pozna nowych ludzi. Z pomocą speca do komputerów, Alexa (Yaniss Lespert), Pierre odkrywa serwis randkowy. Zakłada sobie konto i podszywając się pod młodszego znajomego poznaje tam młodziutką Florę (Fanny Valette). Para doskonale się dogaduje. W końcu kobieta proponuje spotkanie…
Nie jestem łatwy / I Am Not an Easy Man online
Bezwstydny szowinista pewnego dnia dostaje nauczkę, budząc się w świecie opanowanym przez kobiety. Myśląc że już nic gorszego nie może go spotkać, na swojej drodze spotka wysoko postawioną pisarkę z którą popada w konflikt.
Come Sunday online
Bohaterem “Come Sunday” jest znany na całym świecie i uwielbiany przez członków swojego kościoła pastor Carlton Pearson. Pewnego dnia, pod wpływem porażającego reportażu o dzieciach i dorosłych ludziach w Afryce, którzy codziennie umierają w wyniku wojen, chorób i głodu, zaczyna on kwestionować swą dotychczasową wiarę oraz polemizować z biblijnymi doktrynami.
Zemsta to za mało / Instant Death online
Weteran służb specjalnych John Bradley (Lou Ferrigno) wyrusza z Nowego Jorku do Anglii, aby odbudować relację z długo nie widzianą córką. Prześladowany brutalnymi wspomnieniami z przeszłości ma nadzieję, że uda mu się zacząć życie na nowo i odrobić stracony czas również z wnuczką. Podczas wizyty staje się świadkiem morderstwa i sam zabija dwóch uciekających napastników, wskutek czego nieświadomie ściąga gniew gangu na swoją rodzinę.
Kieszonkowcy / Pickpockets online
Historia rozgrywa się w stolicy Kolumbii, Bogocie. 16-letni chłopiec wychowany przez ulicę trafia na złą drogę. Wraz z dwójką przyjaciół uczą się sztuki kradzieży kieszonkowej od mistrza w tej dziedzinie. Nowo nabyta wiedza pozwala nastolatkom posunąć się o krok dalej w poszukiwaniu pieniędzy i adrenaliny.
Suka / Bitch online
Jill Hart jest matką i żoną, która coraz gorzej radzi sobie z codziennością. Kobieta jest notorycznie zdradzana przez egoistycznego męża. Ma złe relacje z dziećmi. Pewnego dnia ciało Jill zostaje opanowane przez pełnego złości psa. Jej mąż musi sobie poradzić w trudnej sytuacji.
Traktorek Florek online
Czy przyjaźń między dzieckiem, dorosłym, traktorem a kozą jest możliwa? Oczywiście, że tak! Szczególnie gdy chodzi o wspólną sprawę, którą jest dobro farmy i honor jej gospodarza. Traktorek Florek to opowieść nie tylko o tym, że na wsi nie ma nudy i jest to genialne miejsce na spędzenie wakacji, ale również o solidarności, współpracy oraz wzajemnej trosce. Dynamiczna i zabawna opowieść – na tle sielskiego krajobrazu – nie pozwalająca przestać się śmiać.
Wampiry / Vurdalaki online
XVIII wiek. Caryca Elżbieta wysyła swojego chrześniaka Andrieja (Konstantin Kriukow) do klasztoru w nawiedzonej górskiej okolicy Karpat, by odszukał i sprowadził z powrotem do Petersburga na dwór przebywającego tam na wygnaniu jej byłego spowiednika (Michaił Porieczenkow) posiadającego tajemną wiedzę. Na miejscu Andriej jest świadkiem niesamowitych i przerażających zjawisk, których jego racjonalny umysł nie jest w stanie w żaden sposób wytłumaczyć. Spotyka tam także piękną dziewczynę, w której szybko się zakochuje. Zagraża jej ogromne niebezpieczeństwo. Andriej...
Fatima. Cud słońca / Jacinta online
Historia objawień w Fatimie, zapoczątkowanych w 1917 r. Twórcy filmu skupili się przede wszystkim na życiu Hiacynty, jednej z trojga dzieci, którym ukazała się Matka Boża. Akcja filmu "Fatima. Cud słońca" rozpoczyna się w 1917 r. Przedstawione w nim wydarzenia mają miejsce w Fatimie, maleńkiej miejscowości w środkowej Portugalii liczącej tylko kilkanaście domów. Troje dzieci - Łucja Santos (Renata Belo) oraz Franciszek (Henrique Mello) i Hiacynta (Matilde Serrao) Marto - wychodzi na pastwisko. Jak wielu ich rówieśników, pasą owce i kozy. Jeszcze nie wiedzą,...
Radioaktywne St. Louis online
Saint Louis leżące w stanie Missouri stało się tajnym składowiskiem odpadów nuklearnych pozostałych po Projekcie Manhattan. Radioaktywne śmieci szybko przedostały się do zbiornika wodnego, nieopodal którego je porzucono. Przez dziesięciolecia stanowiły zagrożenie dla ludzi zamieszkujących te okolice. Mimo to władze zachowywały milczenie. W filmie przedstawieni zostają aktywiści oraz przedstawiciele lokalnej społeczności, walczący o swoje prawa. Twórcą obrazu jest dwukrotnie nominowana do Oscara Rebecca Cammisa.
1234567>>>>|
© 2018 Filmy online i seriale - włącz najlepsze kino! - Pamiętaj, za kopiowanie będziesz smażył się w piekle. 0: