logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Legion samobójców: Piekielna misja / Suicide Squad: Hell To Pay online
Przebiegli złoczyńcy z Legionu Samobójców chcą zdobyć mistyczny przedmiot, który ma ogromną moc. Są gotowi zaryzykować własne życie, aby go ukraść.
Skok stulecia / Den of Thieves online
Nick Flanagan (Gerard Butler) stoi na czele cieszącej się złą sławą w przestępczym światku grupy agentów, którzy zasłynęli likwidacją najbardziej niebezpiecznych gangów. Wszyscy wiedzą, że Flanagan stosuje metody równie brutalne jak jego przeciwnicy i nigdy nie odpuszcza. Ray Merriman (Pablo Schreiber) właśnie opuścił więzienie i organizuje skok, który ma go ustawić do końca życia. Nikt dotąd nie porwał się na realizację tak śmiałego planu, ale Merriman to złodziej wizjoner. Gdy jeden z jego wspólników zdradza policji plany skoku, do akcji z całą...
Atlantic Rim 2 / Atlantic Rim: Resurrection online
Los Angeles zostało zaatakowane przez potwory. Mechy próbujące z nimi walczyć są lepiej uzbrojone od swoich poprzednich wersji. Wróg jednak także jest groźniejszy niż dotąd.
Studniówk@ online
Uczniowie pewnej klasy maturalnej z zapałem przygotowują się, bynajmniej, nie do próbnej matury, ale do studniówki właśnie. Niestety, coś poszło nie tak i przyszłość studniówki zawisła na włosku. Jak sobie poradzą w tej sytuacji nasi bohaterowie? Co zrobią? Jakich wyborów dokonają? Przez pryzmat różnych osobowości i charakterów jesteśmy wprowadzeni w trudny świat młodzieńczych relacji.
Nie jestem łatwy / I Am Not an Easy Man online
Bezwstydny szowinista pewnego dnia dostaje nauczkę, budząc się w świecie opanowanym przez kobiety. Myśląc że już nic gorszego nie może go spotkać, na swojej drodze spotka wysoko postawioną pisarkę z którą popada w konflikt.
Come Sunday online
Bohaterem “Come Sunday” jest znany na całym świecie i uwielbiany przez członków swojego kościoła pastor Carlton Pearson. Pewnego dnia, pod wpływem porażającego reportażu o dzieciach i dorosłych ludziach w Afryce, którzy codziennie umierają w wyniku wojen, chorób i głodu, zaczyna on kwestionować swą dotychczasową wiarę oraz polemizować z biblijnymi doktrynami.
Kieszonkowcy / Pickpockets online
Historia rozgrywa się w stolicy Kolumbii, Bogocie. 16-letni chłopiec wychowany przez ulicę trafia na złą drogę. Wraz z dwójką przyjaciół uczą się sztuki kradzieży kieszonkowej od mistrza w tej dziedzinie. Nowo nabyta wiedza pozwala nastolatkom posunąć się o krok dalej w poszukiwaniu pieniędzy i adrenaliny.
Niewidzialny chłopiec online
Michele Silenzi ma trzynaście lat i mieszka w Trieście. Wychowuje go samotna mama-policjantka. Chłopiec jest raczej introwertyczny, łatwo pada ofiarą przemocy ze strony silniejszych kolegów. Podczas przygotowań na przebieraną imprezę u Stelli, koleżanki, w której się podkochuje, chłopiec wchodzi w posiadanie tajemniczego kostiumu "chińskiego superbohatera". Wkrótce potem odkrywa, że ma tajemne moce – potrafi być niewidzialny. Na początku chłopiec wykorzystuje nowy talent, żeby odbić sobie towarzyskie niepowodzenia, z czasem jednak jego moc przyciągnie do niego...
Więzień labiryntu 3: Lek na śmierć / Maze Runner: The Death Cure online
Więzień Labiryntu 3 Lek na śmierć będzie kontynuował historię Thomasa, Teresy i ich przyjaciół, którzy muszą walczyć o przeżycie w postapokaliptycznej rzeczywistości. W trzeciej części filmu Thomas wraz z grupą byłych Streferów wyrusza ostateczną potyczkę przeciwko organizacji DRESZCZ, aby odnaleźć lek. To jedyny sposób, by zapobiec epidemii Pożogi. Prawda, do której dąży, jest jednak o wiele niebezpieczniejsza niż przypuszcza.
Cover Versions online
Czworo członków synth-rockowej kapeli Starfoxy w przeddzień swojego największego koncertu organizuje dziką imprezę, która kończy się znalezieniem w basenie martwego fana. Podczas przesłuchania każdy z ekscentrycznych muzyków inaczej przedstawia wydarzenia z poprzedniego wieczoru prowadzące do tajemniczego morderstwa.
Paterno online
Biografia słynnego amerykańskiego trenera futbolu Joe Paterno. Jednak jego kariera w 2011 roku staje się zagrożona przez oskarżenie jego asystenta Jerry'ego Sandusky'ego o molestowanie dzieci. Rozpoczyna się śledztwo, w trakcie którego badane są powiązania trenera z tą sprawą i jego wiedza na ten temat. Paternowi oraz władzom uniwersytetu udowodniono, że wiedzieli o działalności Sandusky'ego, jednak przymykali na nie oczy.
Pasażer / The Commuter online
F‌abuła filmu skupia się na sprzedawcy ubezpieczeń o imieniu Michael, który każdego dnia jeździ do pracy pociągiem. Kolejna podróż nie jest już tak rutynowa. Tajemnicza kobieta nawiązuje z nim rozmowę. Następnie Michael jest zmuszony do odkrycia tożsamości ukrytego pasażera, zanim pociąg dojedzie do końcowej stacji. Gdy Michael próbuje rozwiązać zagadkę, odkrywa, że wplątał się w niebezpieczną konspirację bandytów. Stawką jest jego życia i wszystkich pasażerów pociągu.
Udanej rocznicy! / Happy Anniversary online
Bohaterami są Mollie (Noël Wells) i Sam (Ben Schwartz), zbliża się ich trzecia rocznica. Rano Mollie oświadcza, że ​​nie jest szczęśliwa. Para rozmawia o swoich problemach z przyjaciółmi i wraca do kluczowych momentów ich związku w ciągu ostatnich trzech lat. Muszą zdecydować, czy zostać razem, czy zerwać.
The Titan online
Film osadzony został w niedalekiej przyszłości i opowiadał będzie o żołnierzach, którzy zdecydowali się wziąć udział w przełomowym eksperymencie genetycznym. Naukowcy chcąc ochronić ludzkość przed wyginięciem na umierającej Ziemi, postanowili przyspieszyć ewolucję człowieka, by lepiej adaptował się do nowych warunków i był w stanie przenieść się na inną planetę. W główną rolę wcieli się znany z „Avatara” Sam Worthington.
Pierwsza walka / First Match online
Monique (Elvire Emanuelle) pląta się od jednego domu zastępczego do kolejnego, ale uważa, że ​​może znaleźć lekarstwo na swoje kłopoty, gdy wpada na swojego ojca (Yahya Abdul-Mateen II) który wyszedł z więzienia. Aby przyciągnąć jego uwagę, podąża w jego ślady i dołącza do drużyny zapaśniczej przeznaczonej dla chłopców w Brooklynie.
Nieznajomi: Ofiarowanie / The Strangers: Prey at Night online
Wyjazd rodziny przybiera nieoczekiwany obrót, kiedy zatrzymują się na noc w odosobnionym domku. Pod osłoną nocy trójka zamaskowanych psychopatów składa im wizytę i testuje wytrzymałość rodziny, która będzie musiała walczyć o przetrwanie.
The Scythian online
Scytowie od dzielnych koczowniczych wojowników zostali ewoluowali do bezlitosnych najemników, gotowych zabić każdego za garść monet. fabuła tego filmu skoncetruje się na żołnierzu zwanym - Lutobor. Mężczyzna został zdradzony a jego rodzina porwana. Lutobor ma szansę dowiedzieć się, kto stoi za tą zdradą. Jego śledztwo zamienia się w krwawą rzeź, kiedy dowiaduje się, że jego dziecko i żona zostali porwani przez Scytów.
Game Over, Man! online
Gdy do hotelu w Los Angeles wpadają żądający ogromnego okupu uzbrojeni bandyci, troje zatrudnionych w nim przyjaciół musi pokonać własne ograniczenia i zmienić się z leniwych obiboków w bohaterów, ratując zakładników oraz siebie.
Zwierciadło / Looking Glass online
Fabuła filmu Looking Glass skupia się na małżeństwie, które kupuje przydrożny motel. Im bliżej poznają budynek, tym więcej tajemnic odkrywają. Wkrótce wszyscy będą musieli zmierzyć się z poważnym niebezpieczeństwem. Produkcja jest zapowiadana jako psychodeliczny thriller dla dorosłych.
Tylko przyjaciele online
Romantyczna i zabawna komedia o związku i przyjaźni dwóch nastolatków, oraz ich relacjami z matkami. Po śmierci ojca Jorisa, urna z prochami, od 10 lat przebywa w krematorium. Matka postanawia coś z tym zrobić. Nikt z rodziny nie chce prochów ojca. Seniorka rodu zatrudnia Yada, swoją nową pomoc domową, który właśnie przerwał studia. Chłopcy, mimo dzielących ich różnic, zaczynają się do siebie zbliżać. Oboje mają problemy z matkami, a Joris także z ojcem w urnie.
1234567>>>>|
© 2018 Filmy online i seriale - włącz najlepsze kino! - Pamiętaj, za kopiowanie będziesz smażył się w piekle. 0: