logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Félicité online
Félicité pragnie zapewnić sobie godne życie. Kiedy jej syn ulega wypadkowi, angażuje wszystkie siły, by zebrać finanse potrzebne na operację. Kobieta nie cofnie się przed niczym. Niczym lwica broni swego potomka, choć zmaganie z systemem i szpitalnymi procedurami nieustannie rzucają jej kłody pod nogi. Zachwyca jej determinacja oraz duma, która – pomimo przekraczania granicy godności – nie ulega skazie.
Frantz online
Młoda Niemka, Anna, codziennie odwiedza grób swojego ukochanego Frantza, który zginął podczas I Wojny Światowej. Pewnego dnia spotyka Adriena, Francuza składającego kwiaty zmarłemu.
Panie przodem / Ladies First online
Prawdziwa historia Deepiki Kumari która od urodzenia walczyła z biedą i zastanawiała się czy coś będzie miała do jedzenie kolejnego dnia, w obliczu skrajnego ubóstwa w Indyjskiej wiosce. Dziewczyna związuje się ze sztuką zdominowaną przez mężczyzn - łucznictwem. Deepika maży o zostaniu pierwszą kobietą z Indii, która wygrała złoty medal olimpijski. Wygrała wiele złotych medali ale olimpijskie złoto zdaje się być poza jej zasięgiem.
A Single Rider online
Po latach pracy jako makler papierów wartościowych, nasz protagonista Kang JaeHoon (Lee Byung Hun) staje w obliczu gniewu i rozpaczy setek inwestorów w wiadomościach. Firma dla której pracuje, złożyła wniosek o ogłoszenie bankructwa. Zdenerwowany i zdesperowany JaeHoon spontanicznie rezerwuje bilet z Seulu do Sydney i odwiedza rodzinę która miesza z dala od niego już kilka lat. Szybko sobie zdaje sprawę że stracił kontrolę nad swoim życiem i rodziną.
Życie i nic poza nim / Life & Nothing More online
Poruszająca historia Reginy (Regina Williams), która samotnie wychowuje dwoje dzieci. Kobieta jest zatrudniona w barze szybkiej obsługi, gdzie pracuje całymi dniami, próbując wiązać koniec z końcem. Niestety nie przychodzi jej to łatwo. Za swoją pracę otrzymuje wynagrodzenie, które nie jest stanie pokryć potrzeb jej i jej dzieci - czternastoletniego syna Andrew (Andrew Bleechington) oraz małej córeczki. Życie Reginy ulega całkowitej przemianie wraz z momentem pojawienia się tajemniczego nieznajomego.
Podzielony / QEDA online
Rok 2095. Światu grozi katastrofa ekologiczna. Poziom wód w oceanach dramatycznie się podniósł. W następstwie zaczyna brakować wody pitnej. Ludzkość pogrąża się w chaosie. Jedyną nadzieją jest Fang Rung (Carsten Bjørnlund), zaangażowany pracownik służb specjalnych z Kopenhagi, który decyduje się przenieść w czasie. Jego celem jest wysłanie swojego alter ego, Gordona Thomasa, do roku 2017 i skontaktowanie się z Moną Lindkvist (Sofia Helin), której przełomowe odkrycia mogły się przyczynić do uratowania świata przed katastrofą.
The Lodgers. Przeklęci online
Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak - Edward samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców - The Lodgers. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Simon, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.
Zawiść to nie sposób! / Neid ist auch keine Lösung online
Bohaterką filmu jest Marie Baumgartner (Stefanie Stappenbeck), która zostaje zaproszona przez swoją dawną koleżankę z czasów szkolnych na jej czterdzieste urodziny. Dwójkę dzieci Marie zostawia pod opieką ich dziadka, Waltera (Peter Prager), i razem z mężem, Markusem (Matthias Koeberlin), wybiera się do Bawarii, gdzie spędziła dzieciństwo. Po dotarciu na miejsce bohaterka komedii stwierdza, że jej znajomej, Heike Steiner (Christina Hecke), udało się spełnić wszystkie marzenia. Kobieta wiedzie bowiem szczęśliwe, zasobne i interesujące życie. Marie widzi to i zaczyna...
Na cztery ręce / Die Vierhandige online
W odizolowanym domku na wzgórzu dwie dziewczynki grają razem na pianinie. Kiedy ich matka wbiega przerażona do pokoju błagając napastnika o życie, siostry chowają się pod sofą. Stamtąd starsza z córek widzi krwawe, brutalne morderstwo, zasłaniając młodszej uszy i oczy, szepcząc, że ją ochroni. Dwadzieścia lat później Jessica (Friederike Becht) i Sophie (Frida-Lovisa Hamann) nadal mieszkają w domu, w którym zabito ich rodziców. Starsza siostra cierpi na paranoję i widzi wszędzie zagrożenia dla niej i Sophie, która chce wieść normalne życie, zakochać się, zostać...
Nic prostszego / Free and Easy online
Ponure chińskie miasteczko. Opadający tynk. Koleiny. Resztki śniegu. Wędrowny akwizytor zachęca mieszkańców do kupna cudownie pachnących mydełek. Skromny buddyjski mnich oferuje im bardzo święte talizmany. Lokalny leśnik drży z obawy, by żaden zmarznięty obywatel nie wyciął żadnego z drzew w jego rewirze. Na jednej z źle utwardzonych dróg znalezione zostaje czyjeś ciało.
Niebezpieczni intruzi / Keep Watching online
Członkowie rodziny zostają uwięzieni we własnym domu przez intruzów, którzy zmuszają ich do gry, w której stawką są ich życia. Tajemnicze zasady stają się jasne w miarę upływu nocy.
Detroit online
Podczas nalotu na nielegalny bar czarnoskóra mniejszość – klienci oraz gapie – odpowiadają przemocą na przemoc funkcjonariuszy policji. Dochodzi do wymiany ognia, a konflikt między służbami policyjnymi oraz czarnoskórymi błyskawicznie rozlewa się na kolejne ulice amerykańskiej aglomeracji. To nie pierwszy raz, kiedy w Detroit wybuchają zamieszki na tle rasowym. Nikt jednak nie przypuszczał, że 23 lipca 1967 będzie początkiem potwornej eskalacji przemocy. Kulisy tej historii zobaczymy w filmie "Detroit".
Anihilacja / Annihilation online
Lena to była żołnierka, obecnie pracująca jako biolog. Gdy jej mąż znika w niewyjaśnionych okolicznościach, kobieta zgłasza się na misję badawczą do Strefy X. Jest to znajdujący się na wybrzeżu USA tajemniczy obszar, który nieprzerwanie się zwiększa. Razem z czterema innymi badaczkami Lena wkracza w piękny, a zarazem niebezpieczny świat.
Roman J. Israel, Esq. online
Bohaterem filmu jest ekscentryczny i idealistyczny prawnik z Los Angeles. Zaraz po śmierci swojego mistrza dostaje propozycję pracy dla prestiżowej i bezwzględnej kancelarii prawniczej. Wtedy jeszcze nie wiedział, że zajmie się sprawą, która całkowicie odmieni jego życie.
Listy do M. 3 Czas niespodzianek online
"Listy do M. Czas niespodzianek" skupia swoją uwagę na kilku osobach, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się chwile które z pewnością zapamiętają do końca życia. Postacie odgrywające główne role przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten wyjątkowy świąteczny czas pełen jest niespodzianek. To co może wyróżnić ten film na tle innych rodzimych produkcji komediowych to z pewnością najlepiej dobrana obsada aktorska, w rolach głównych zobaczymy zobaczymy takie osobistości jak: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz...
Kołysanka The Lullaby aka Siembamba online
Chloe, po narodzinach dziecka, wraca do swojego rodzinnego miasteczka, Eden Rock.Pomimo wsparcia matki, Chloe nie radzi sobie w nowej roli matki.Bezustanny płacz dziecka, paranoja i rosnące poczucie winy, sprawiają, że popada w coraz większą depresję.Wkrótce zaczyna słyszeć głosy i kołysankę z dzieciństwa a także widzieć postać kobiety.Czy to depresja czy coś więcej?
Gwiezdne wojny: ostatni Jedi online
Rey (Daisy Ridley), która odnalazła Skywalkera na odciętej od świata wyspie, szkoli się pod jego okiem i okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Tymczasem Kylo Ren (Adam Driver), syn księżniczki Lei (Carrie Fisher) i Hana Solo, dokłada starań, żeby unicestwić siły rebeliantów. Po stronie rebelii znów walczą były szturmowiec Najwyższego Porządku Finn (John Boyega) i genialny pilot Poe Dameron (Oscar Isaac).
Qui pro quo / In and Out online
Dwie pary Eric i Penolope oraz Pierre i Aimée przyjaźnią się od czterech lat. Wspólne kolacyjki, wakacje – słowem sielanka. Pierre nawet zatrudnił w swojej firmie Penelope. A nawet więcej. Jakiś czas temu Pierre i Penelope zostali kochankami. I choć swój namiętny związek ukrywają przez swoimi nic nie podejrzewającymi partnerami cała sytuacja zaczyna im coraz bardziej ciążyć, bo ile w końcu można tak oszukiwać. I właśnie wtedy, budząc się po kolejnej namiętnej nocy, dokonują nieprawdopodobnego odkrycia: Pierre stal się Penelope, a Penelope utkwiła w ciele Pierra....
The Outsider online
Akcja filmu rozgrywa się w latach 50. XX wieku, niedługo po zakończeniu II wojny światowej. Bohaterem “The Outsider” jest Nick Lowell (anemiczny Jared Leto), Amerykanin, który przebywa w japońskim więzieniu. Poznaje tam człowieka imieniem Kiyoshi, który planuje ucieczkę i potrzebuje do tego pomocy Nicka. Gdy obu panom udaje się w końcu uciec z więzienia, Kiyoshi proponuje Nickowi wejście w szeregi grupy przestępczej i wykonywanie dla niej zleceń, w dużej mierze polegających na zastraszaniu i biciu dłużników organizacji.
Kształt wody / The Shape of Water online
Film "Kształt wody" można określić jako taką baśń dla dorosłych. Akcja rozgrywa się w Stanach zjednoczonych w roku 1962. Świąt ogarnięty jest zimną wojną. Główną bohaterką jest Elisa (Sally Hawkins) - niema sprzątaczka, która pracuje w sekretnym laboratorium rządowym. W laboratorium tym jest przeprowadzany tajemniczy eksperyment, który ma zaważyć na losach świata. Wojsko uwięziło stwora, który wygląda jak z horroru. Spotyka go właśnie Elisa, która szybko uświadamia sobie, że to nie żadna bestia, ale w rzeczywistości bardzo wrażliwa i krucha...
|<<<<567891011>>>>|
© 2018 Filmy online i seriale - włącz najlepsze kino! - Pamiętaj, za kopiowanie będziesz smażył się w piekle. 0: