logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Welcome the Stranger online
Alice pojawia się niezapowiedzianie w domu swojego brata Ethana. Niestety powrót jego dziewczyny oraz dziwne wizje i podejrzenia utrudniają Alice pogodzenie się z bratem. Rodzeństwo jest zmuszone do odnalezienia się na nowo w tajemniczych okolicznościach.
Biegnij Amelio! / Amelie rennt online
Amelia mieszka w Berlinie, trochę u mamy, trochę u taty. Jest zbuntowaną i upartą nastolatką, którą fascynują duchy i wampiry. Dziewczyna choruje na astmę, ale nie przyjmuje do wiadomości, że jej stan jest poważny. Z niechęcią wyjeżdża do kliniki w Tyrolu, gdzie konsekwentnie odmawia leczenia. Pewnego dnia postanawia uciec w góry, by zdobyć najwyższy szczyt. Nieoczekiwanym towarzyszem dziewczyny w wyprawie staje się Bart, także uparty nastolatek, miejscowy opiekun zwierząt. W trakcie trudnej wspinaczki młodzi zbliżą się do siebie.
W Porządku / Studnia / Kút online
Młody mężczyzna przyjeżdża na znajdującą się pośrodku niczego małą stację benzynową, aby spotkać się z ojcem, którego nie widział od ponad trzydziestu lat. Tego samego dnia jadąca do Szwajcarii furgonetka z czterema prostytutkami na pokładzie psuje się na tej samej przydrożnej stacji. Mężczyźni i kobiety spędzają ze sobą trzy dni, które raz na zawsze zmieniają ich życie.
Załoga / Flight Crew online
Bohaterem filmu Ekipazh jest młody, niepokorny lotnik Aleksej (Danila Kozłowski), który ma kłopoty w każdej pracy, jakiej się podejmie. Pozbawiony kolejnego stanowiska wraca do Moskwy, gdzie mieszka jego ojciec, lotnicza rosyjska szycha (Siergiej Szakurow). Ojciec ma dość wybryków i niesubordynacji syna, ale zgadza się załatwić mu pracę w małej linii lotniczej, której gwiazdą jest Leonid Zinczenko (Władimir Maszkow). Między dwoma panami nie od razu nawiązuje się nić porozumienia. Wkrótce umiejętności Alekseja się przydadzą, gdy razem z Leonidem polecą na umieszczone...
Niedoparki online
Bohaterami filmu są Niedoparki. Są to niewielkie stworzonka, które mieszkają we wszystkich ludzkich mieszkaniach. Ich pożywieniem są skarpety, ale zawsze zabierają tylko jedną z pary. Mają liczne przygody, a w ich świecie nie ma miejsca na nudę.Interesująca bajka animowana dla dzieci z wątkiem kryminalnym.
Miś Bamse i córka wiedźmy online
Chciwy Krezus znajduje złoto w zbiorniku, chronionym przez bobrzą tamę. Nie cofnie się przed niczym, by je wydobyć. Najtańszą i najszybszą opcją jest zniszczenie tamy i zalanie wioski. Do tego jednak na pewno nie dopuści silny i sprawiedliwy Miś Bamse. Krezus musi uciec się do fortelu. Przekonuje córkę czarownicy, małą Love, by rzuciła na misia czar. Malutka, przekonana o tym, że mieszkańcy jej nienawidzą, się zgadza. Przyszłość miasteczka leży w rękach wspólnoty - tylko razem uda się pokonać nie tylko złego bogacza, ale także niesprawiedliwe przekonania,...
Szklane piekło / Crystal Inferno online
W kancelarii adwokackiej, znajdującej się na 60. piętrze nowoczesnego wieżowca, Brianna (Claire Forlani) i Tom (Jamie Bamber) Bronsonowie przygotowują się do podpisania dokumentów rozwodowych. Tymczasem na 20. piętrze budynku, gdzie znajduje się dwójka ich nastoletnich dzieci, wybucha pożar. Zwaśnieni małżonkowie muszą zjednoczyć siły, by ocalić siebie i bliskich.
Boys in the Trees online
Halloween 1997. Ostatnia noc w szkole średniej dla Corey'a, Jango i ich zespołu skaterów, The Gromits. Dzieciństwo się skończyło, a dorosłe życie zaprasza. Jednak dla Corey'a, przeszłość ma pewne niedokończone interesy. Kiedy spotyka się z byłym przyjacielem z dzieciństwa, rozpoczyna się wspólna podróż do domu. To, co zaczyna się jako normalny spacer po pustych podmiejskich ulicach, zmienia się w coś mroczniejszego i magicznego, gdy opowiadają sobie historie o duchach, czerpiąc wenę z lęków otaczającego ich świata. Corey jest zaskoczony odkryciem, jak wiele ma...
Time Rush online
Film akcji opowiada historię Alexa (Dean Alexandrou), człowieka uwięzionego w pętli czasowej, który jest zmuszony walczyć o życie na niebezpiecznych ulicach Bangkoku. Ucieka przez tętniące życiem ulice przed tajemniczymi zabójcami, a każda nieudana próba powoduje rozpoczęcie gry od nowa.
Olbrzym / Handia / The Giant online
Jest koniec wojny domowej, gdy Martín (Joseba Usabiaga) wraca do rodzimego Kraju Basków. Po przybyciu odkrywa, że jego młodszy brat Joaquín (Eneko Sagardoy) wyrósł na olbrzyma – mierzy 2,5 m wzrostu. Martín postrzega ten fakt jako okazję do zarobku – jest pewien, że wiele osób sporo zapłaci za to, by na własne oczy zobaczyć, jak wygląda największy człowiek na świecie. Zabiera więc swojego brata w podróż po Europie, gdzie Handia (Olbrzym) zyskuje popularność. Zwieńczeniem jego sławy mają być występy na dworze Izabeli II Hiszpańskiej. Wkrótce okaże się jednak,...
Z ostatniej chwili / Breaking News online
Po tragicznej śmierci swojego operatora, który pośrednio spowodował, reporter Alex Mazilu postanawia zrobić reportaż obejmujący jego życie. 3 dni przed Bożym Narodzeniem, w małym miasteczku na wybrzeżu Morza Czarnego, Alex układa kawałki układanki z życia tego człowieka. Poznaje jego 15-letnią córkę z którą połączy go wyjątkowa wieź. Próbując odkupić swoje winy, powoli zaczyna zajmować jego miejsce.
Porwanie / Altitude online
Agentka FBI podczas podróży do Waszyngtonu, pokładzie samolotu poznaje przystojnego biznesmena, który oferuje jej ogromną fortunę, jeśli pomaże mu opuścić samolot przy życiu. Na początku odbiera to jako żart, ale gdy tylko dowiaduje się, że jego dawni partnerzy porwali samolot szybko zmienia swoje podejście. Teraz jej zadaniem jest uratowanie wszystkich pasażerów.
Wirtualna rewolucja / Virtual Revolution online
Większość populacji Paryża w 2047 roku spędza cały swój czas w sieci, będąc pogrążonych w wirtualnie wykreowanej rzeczywistości i nie przejmując się realnym światem. Agent Nash (Mike Dopud) pracuje dla jednej z międzynarodowych korporacji w świecie rzeczywistym i tropi terrorystów, którzy mogą zagrozić systemowi…
Steel Rain / Gang-cheol-bi online
Wojna nuklearna pomiędzy Koreami wisi w powietrzu. W trakcie puczu północnokoreański agent ucieka na południe wraz z rannym przywódcą kraju. Ma nadzieję utrzymać go przy życiu i zapobiec nowej wojnie na półwyspie która wydaje się być nieunikniona.
I Love You / Jag alskar dig: En skilsmassokomedi online
Szwedzka komedia romantyczna o małżeństwie Gustafie (Björn Kjellman) i Marianne (Christine Meltzer), którzy mają pozornie doskonałe życie, piękne mieszkanie mieszkaniem i dwójkę dzieci. Marianne ma już tego dość i decyduje się na rozwód, piękna otoczka pęka, a kryzys jest nieunikniony. Ale może jest szansa na nowe przygody miłosne?
Pogromca demonów / Don't Kill It online
Starożytne zło zostaje uwolnione w małym miasteczku Chickory Creek, siejąc zniszczenie i śmierć. Jedyną nadzieją na przetrwanie spoczywa na barkach łowcy demonów, Jebediaha Woodley'a (w tej roli Dolph Lundgren). Wraz z niechętnymi do współpracy agentami FBI (Kristina Klebe i Billy Slaughter), próbują dowiedzieć się, jak przepędzić zmorę.
Iqaluit online
Carmen (Marie-Josée Croze) jest żoną budowlańca Gilles’a (François Papineau), który pracuje na dalekiej północy. Pewnego dnia kobieta otrzymuje wiadomość, że jej mąż doznał poważnych obrażeń. Postanawia jechać do niego do Iqaluit, aby dowiedzieć się, co dokładnie się stało. Na miejscu poznaje Noaha (Natar Ungalaaq), z którym udaje się do Frobisher Bay, aby wyjaśnić okoliczności wypadku
Benji online
Film opowiada o psie poszukującym nowej rodziny po śmierci swojego właściciela. Czworonóg jest niezwykle mądrym i dzielnym psem, który w imię przyjaźni jest gotów na wszystko. Produkcja doczekała się szeregu sequeli, a w tym roku światło dzienne ujrzy także jej reboot. W nowym filmie, Benji pozna dwójkę miłych dzieci, które już niedługo znajdą się w poważnym niebezpieczeństwie.
Jumanji: Przygoda w dżungli online
Grupa dzieciaków znajduje starą grę na konsolę. Gra nazywa się "Jumanji", a dzieci nigdy o niej nie słyszały. Nie przeszkadza im to wcale i od razu rozpoczynają grę. Każde z dzieci staje się awatarem postaci, którą wybrały. I tak Spencer będzie odważnym łowcą przygód, Fridge przyjmuje postać Einsteina, Bethany zmienia się w profesora w średnim wieku, a Martha staje się nieustraszoną wojowniczką. Tak gra Jumanji przenosi dzieci do niebezpiecznej dżungli, gdzie młodzi bohaterowie odkrywają, że rozgrywka nie dotyczy tylko gry, ale przede wszystkim jest...
Stretch Armstrong: Ucieczka / Stretch Armstrong: The Breakout online
Stretch Armstrong: The Breakout to amerykański film animowany oparty na postaciach z lat 70. Nadpobudliwy nastolatek Jake Armstrong i jego dwaj najlepsi przyjaciele są przypadkowo narażeni na eksperymentalną substancję chemiczną i stają się zespołem rozciągliwych superbohaterów, którzy muszą pracować razem, aby pokonać granice swojego życia i rozpocząć serię przygód.
|<<45678910>>>>|
© 2018 Filmy online i seriale - włącz najlepsze kino! - Pamiętaj, za kopiowanie będziesz smażył się w piekle. 0: