logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Ciambra online
Ciambra to cygańskie, slumsowate osiedle na peryferiach niewielkiego miasta w Kalabrii, nieopodal którego znajduje się obóz dla uchodźców z Afryki. Mieszka tu – bardzo liczna i pokoleniowo rozbudowana - rodzina 14-letniego Pio granego, w otoczeniu swojej autentycznej rodziny zresztą, przez młodego naturszczyka Pio Amato. Pio jest chłopcem, który bardzo chciałby być dorosłym: pali (w czym nie ma nic nadzwyczajnego: palą tu już 7-latki), pije, a także wszędzie włóczy się za swoim starszym bratem Cosimo – drobnym złodziejaszkiem – starając się go pilnie naśladować....
Gniazdo / Colo online
Z pozoru zwyczajna rodzina: ojciec, matka i córka. Jednak z każdym subtelnym ruchem kamery opada kotara powierzchowności. Mąż nie pracuje i całymi dniami przesiaduje w domu, coraz bardziej tracąc kontakt z rzeczywistością. Żona pracuje na dwóch etatach. Córka Marta przeczekuje do nadejścia wieczoru, by móc znowu snuć się gdzieś po nocy wraz z najbliższą koleżanką, Júlią. W ich życiu dzieje się jednak sporo. Zakompleksiony ojciec panicznie boi się odejścia żony, matka spotyka się na obiadach z obcymi mężczyznami, a jedna z bliskich koleżanek Marty zachodzi w...
Dzika / Wild online
Powrót do natury nie zawsze jest olejkiem dla duszy. Niekiedy może być on destrukcyjnym wydarzeniem. Taki był dla Ani - młodej, zagubionej dziewczyny próbującej normalnie funkcjonować. Ma jakąś bliżej nieokreśloną pracę, mieszkanie w nienazwanym mieście. Stara się być jak inni, ale jej nie wychodzi. Z nikim nie lubi spędzać czasu. W końcu Ania spotyka kogoś dla siebie - dzikiego wilka. Nie wiadomo, czy jest to jednostronna fascynacja czy też początek międzygatunkowej miłości od pierwszego wejrzenia. Ania podstępem przyciąga bestię do swojego mieszkania i - jak...
Kacper i Emma jadą w góry online
Kolejna odsłona przygód Kacpra i Emmy. Po zakończonym roku szkolnym czas wybrać się na wakacje i zasłużony wypoczynek. Góry zdają się być do tego idealnym miejscem – to nie tylko świeże powietrze i cudowne widoki, ale również okazja na przeżycie rozlicznych przygód.
Mikołaj w każdym z nas online
Familijna opowieść rozgrywa się w okolicach Bożego Narodzenia, gdy wszystkim przytrafiają się niezwykłe, magiczne rzeczy. Głównym bohaterem jest ojciec, który pragnie przekonać swoje dzieci do tego, że Święty Mikołaj rzeczywiście istnieje. By uczynić nadchodzące święta niezapomnianymi, mężczyzna zamienia się rolami z siwobrodym Gwiazdorem.
Pomniejszenie / Downsizing online
W celu uchronienia planety przed przeludnieniem naukowcy opracowują nowatorską technologię, pozwalająca na zmniejszenie ludzi do rozmiarów zaledwie 5 cali. Małżeństwo Paul i Audrey postanawiają skorzystać z tej opcji, która pozwoliłaby im żyć bardziej komfortowo. Dołączają do społeczności “zmniejszonych”, co dostarczy im dużo wrażeń.
Interludium w Pradze / Interlude in Prague online
Praga 1787 roku. Mozart (Aneurin Barnard) jest zmęczony dzieleniem się swoim talentem jedynie z członkami uprzywilejowanych elit. Baron Saloka (James Purefoy) , próżny, zapatrzony w siebie arystokrata, żyjący poza prawem sprowadza go do Pragi. Mozart ma wrażenie, że w końcu znalazł miejsce, gdzie jego talent jest doceniany w należyty sposób i zaczyna tworzyć nową operę. Nieoczekiwanie obecność przystojnego kompozytora staje się przyczyną dramatycznych wydarzeń. Zuzanna Luptak (Morfydd Clark) piękna, młoda sopranistka, która została obiecana baronowi Saloce, zakochuje...
Wiking / Viking online
Film Viking jest najdroższą produkcją w historii rosyjskiego kina, ukazuje ona losy księcia Włodzimierza, który musi opuścić w pośpiechu swój kraj po tym, jak jego przyrodni brat przejmuje panowanie nad całą Rusią Kijowską. Doświadczony wojownik Svenveld łączy siły z Włodzimierzem, by wspólnie pokonać nowego władcę i zmierzyć się z potęgą Bizancjum.
I Can Speak online
Starsza kobieta praktycznie każdego dnia składa do urzędu miejskiego skargi dotyczące krzywd i występków, które zauważa w codziennym życiu. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka nowego urzędnika który z początku dopieprzy podchodzi z dystansem, ale kiedy lepiej się poznają, między nimi nawiąże się silne uczucie.
Dzieci Kukurydzy: Ucieczka / Children of the Corn: Runaway online
Młoda Ruth, będąc w ciąży ucieka z małego miasteczka opętanego mroczną religijną sektą. Przez kolejne dziesięć lat żyje anonimowo próbując oszczędzić swojemu synowi grozy, której sama doświadczyła. Coś jednak cały czas za nią podążą i w pewnym momencie będzie musiała stanąć naprzeciwko zła lub na zawsze straci swoje dziecko.
Jednooki król / El rei borni online
Nacho podczas ulicznej demonstracji stracił oko. Pewnego dnia koleżanka z dzieciństwa jego żony, Lidia, zaprasza parę do siebie na kolację. Niespodziewanie okazuje się, że mąż Lidii, David, jest policjantem - tym samym, który strzelił do Nacho gumowym pociskiem.
Freddy Eddy online
Malarz Freddy chce wrócić do świata sztuki. Mężczyzna pracuje w odosobnieniu w domku nad jeziorem. Niespodziewanie artysta zostaje oskarżony o brutalne pobicie żony i traci prawo do opieki nad ośmioletnim synem. W jego życiu pojawia się wyimaginowany przyjaciel z dzieciństwa, Eddy, który do złudzenia przypomina Freddy'ego z wyglądu.
Zając Max ratuje Wielkanoc online
Max to mały zając z wielkiego miasta. Jego marzeniem jest wielka sława i dołączenie do miejscowego gangu. Wykonuje kaskaderską sztuczkę, by zaimponować kolegom. Pokaz Maxa nie do końca się udaje, a jego pojazd rozbija się w Wielkanocnej Krainie. Max musi znaleźć drogę do domu.
Pewnego razu w listopadzie online
Główna para bohaterów Matka (Agata Kulesza) i syn (Grzegorz Palkowski) próbują przetrwać w świecie, w którym z dnia na dzień zostali eksmitowani. Nie mają gdzie żyć. Śpią w domku na działce/schroniskach dla bezdomnych itp. Syn studiuje prawo i próbuje jakoś przetrwać. Generalnie wątek tej pary to obserwacja koszmaru przetrwania w demokratycznym kraju, w którym człowieka można traktować jak śmiecia zgodnie z literą prawa. Na dodatek matka z synem mają jeszcze psa - rzecz niewybaczalna.
John Stratton online
Dominic Cooper występujący jako tytułowy John Stratton jest brytyjskim agentem SBS. Wraz z amerykańskim agentem Navy Seal - Martym (Tylor Hoechlin) podejmuje się podwodnego podejścia do biochemicznej rośliny znajdującej się na irańskim wybrzeżu. Po drodze odważni ochotnicy natrafiają na zwłoki zmarłych wcześniej pracowników zajmujących się trującą rośliną. Wszystko wskazuje na to, że zginęli oni od własnej broni. Kiedy nic już nie stoi na przeszkodzie w dopięciu wyznaczonego celu, mężczyźni zostają zaatakowani przez siły, które okazują się być prowadzone...
Lego DC Comics Super Heroes: The Flash online
Oczywiście postaci takie, jak Batman, Superman, Wonder Woman, Cyborg są obecne w nadchodzącej produkcji, jednakże akcja ma skupić się przede wszystkim na Flashu. W animacji zobaczymy także postaci takie, jak Firestorm, Atom, Zatanna, czy Dr Fate. Flasha w filmie będzie prześladowała seria niefortunnych wypadków, która w końcu spowoduje jego wykluczenie z zespołu. Za całym jego niefartem będzie krył się jego odwieczny wróg, Reverse-Flash, który poprzez manipulację Speed Force cofnie się w czasie i ostro namiesza.
Sieranevada online
Bukareszt. W sobotnie przedpołudnie 40-letni lekarz wraz z żoną udaje się na rodzinną uroczystość ku pamięci zmarłego 40 dni wcześniej ojca. Gdy krewni czekają na spóźniającego się kapłana, na światło dzienne wychodzą sekrety i zadawnione urazy, a temperaturę spotkania dodatkowo podnosi bieżąca polityka. Wkrótce rodzinny zjazd przeradza się w regularną wojnę domową.
Take Your Pills online
Nacisk, aby osiągnąć więcej, zrobić więcej i być lepszym, jest częścią bycia człowiekiem - a w wieku Adderall i Ritalin, osiągnięcie tego może być w zasięgu ręki, jest tak blisko, bo w lokalnej aptece. To nie tylko lekarstwo na pobudliwe dzieci, używki na receptę są w klasach szkolnych, na Wall Street, w Dolinie Krzemowej.
Ingrid wyrusza na zachód / Ingrid Goes West online
Ingrid Thorburn zaczyna mieć obsesję na punkcie prowadzącej perfekcyjne życie gwiazdy Instagrama - Taylor Sloane. Kiedy postanawia przeprowadzić się do Los Angeles aby zaprzyjaźnić się z Taylor, jej zachowanie zaczyna być coraz bardziej niebezpieczne. Ingrid zamienia się w stalkerkę, a następnie atakuje obiekt swojej obsesji na weselu, co sprawia, że ostatecznie trafia do psychiatryka nakazem sądu.
O czym szumi las online
Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i...
|<<3456789>>>>|
© 2018 Filmy online i seriale - włącz najlepsze kino! - Pamiętaj, za kopiowanie będziesz smażył się w piekle. 0: