logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
The Rendezvous online
Rachel Rozman (Stana Katic), amerykańska lekarka żydowskiego pochodzenia, próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci swojego brata. Mężczyzna zginął w trakcie poszukiwań skarbu na Bliskim Wschodzie. Rachel może liczyć na pomoc Jake'a (Raza Jaffrey), pracownika amerykańskiej administracji rządowej. Razem wyruszają do Jordanii i ruin starożytnej Petry. Wkrótce zagraża im niebezpieczeństwo. Członkowie pewnej sekty są przekonani, że Rachel i Jake posiadają zaginiony zwój znad Morza Martwego. Za wszelką cenę usiłują go zdobyć. Okazuje się bowiem, że przedmiot...
Rywal / Molot online
Victor Stroev niemal w przeddzień swojej najważniejszej walki o mistrzowski tytuł, ulega wypadkowi. Jego przeciwnik, Shark, którego ukochana Vera wybrała Victora, aby móc definitywnie zniszczyć wroga, zrobi wszystko, by doszło do walki. Chroniąc ukochanego Victora, Vera postanawia go zdradzić.
Król rozrywki / The Greatest Showman online
"Król rozrywki" to oryginalny musical opowiadający o P. T. Barnumie (w tej roli Hugh Jackman). Był to amerykański przedsiębiorca, polityk i showman, najbardziej znany jako założyciel Ringling Bros. and Barnum & Bailey Circus - jednego z najsłynniejszych wędrownych cyrków w historii, nazywanego często "najwspanialszym show na Ziemi".
Siostry Babilonu / Babylon Sisters online
Dwunastoletnia Kamla ( Amber Dutta ) właśnie przeprowadziła się z rodzicami do obskurnego, śmierdzącego budynku, na obrzeżach Triestu, zamieszkałego przez inne rodziny imigrantów. Kiedy dostają list eksmisyjny, decydują nie opuszczać swoich domów, mężczyźni konfrontują się z groźbami właściciela, podczas gdy kobiety jednoczą się, by ocalić los swoich rodzin.
Wszystkie pieniądze świata online
Ten amerykański dramat opowiadać będzie o porwaniu Johna Paula Getty'ego III i desperackich próbach jego matki Gail Harris (w tej roli Michelle Williams), by przekonać dziadka chłopca który bardziej niż rodzinę wydaje się kochać swą fortunę, do zapłacenia okupu. Potentat naftowy John Paul Getty Sr (Kevin Spacey), który uważany był za najbogatszego człowieka na świecie, początkowo nie chciał zgodzić się, by zapłacić porywaczom. Mark Wahlberg gra byłego agenta CIA - Fletchera Chase'a, który ma pomóc w odzyskaniu dziecka.
Fala uderzeniowa: Odliczanie ku tragedii / Shockwave: Countdown to Disaster online
Kiedy masywne burze wulkaniczne zaczynają się pojawiać na ziemi, geofizyk Kate Ferris próbuje przekonać Departament Obrony, że nie jest to naturalne zjawisko. Są wynikiem sejsmicznej super broni, a fale uderzeniowe, które wysyła, zniszczą główne miasta na całym świecie, zabijając miliony ludzi. Władze nic sobie z tego nie robią, Kate Ferris musi wziąć sprawy w swoje ręce.
Bękarty / Father Figures online
Historia dwóch braci (Ed Helms, Owen Wilson) wychowanych przez ekscentryczną matkę (Glenn Close) w przeświadczeniu, że ich ojciec zmarł, kiedy byli dziećmi. Gdy dowiadują się, że to kłamstwo, wyruszają na poszukiwanie ojca, przy okazji dowiadując się o matce więcej, niż kiedykolwiek chcieli wiedzieć.
The Scythian online
Scytowie od dzielnych koczowniczych wojowników zostali ewoluowali do bezlitosnych najemników, gotowych zabić każdego za garść monet. fabuła tego filmu skoncetruje się na żołnierzu zwanym - Lutobor. Mężczyzna został zdradzony a jego rodzina porwana. Lutobor ma szansę dowiedzieć się, kto stoi za tą zdradą. Jego śledztwo zamienia się w krwawą rzeź, kiedy dowiaduje się, że jego dziecko i żona zostali porwani przez Scytów.
Obcy w natarciu / Alien Convergence online
Kiedy światu zagrażają latające pozaziemskie stworzenia, jedyną nadzieją na ratunek jest podjęcie z nimi walki za pomocą super nowoczesnych myśliwców za sterami których zasiadają najlepsi i najodważniejsi piloci.
Kaufman's Game online
Stanley (Jye Frasca), spokojny młody człowiek, który marzy o zostaniu zawodowym bokserem, znajduje emocjonalne ukojenie dzięki wysiłkowi fizycznemu. Coraz bardziej sfrustrowany ograniczeniami własnego ciała, jest gotów pójść o krok dalej niż powienien, aby osiągnąć swój cel. Nieznajomy spotkany na siłowni zaczyna wysyłać mu leki, które mają poprawić jego siłę fizyczną i wytrzymałość, Stanley znajdzie się w sytuacji, która przetestuje również go psychicznie.
A Very Sordid Wedding online
Film opowiada historię o dwóch siostrach które wspólnie z ciotką postanawiają zorganizować manifestacje w swoim rodzinnym mieście, promującą małżeństwa dwóch osób tej samej płci. Od zawsze kontrowersyjny temat nieźle namiesza po części, konserwatywnym Winters w Teksasie.
Game Over, Man! online
Gdy do hotelu w Los Angeles wpadają żądający ogromnego okupu uzbrojeni bandyci, troje zatrudnionych w nim przyjaciół musi pokonać własne ograniczenia i zmienić się z leniwych obiboków w bohaterów, ratując zakładników oraz siebie.
Bob Budowniczy Mega pojazdy / Bob the Builder: Mega Machine online
Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe. Tym razem zmierzą się z bardzo trudnym zadaniem - muszą wspólnie wybudować zaporę i przekształcić stary kamieniołom w zbiornik wodny dla miasteczka Spring City. Pomoże im w tym Konrad oraz tytułowe mega pojazdy: Thud, Crunch i Ace.
Zwierciadło / Looking Glass online
Fabuła filmu Looking Glass skupia się na małżeństwie, które kupuje przydrożny motel. Im bliżej poznają budynek, tym więcej tajemnic odkrywają. Wkrótce wszyscy będą musieli zmierzyć się z poważnym niebezpieczeństwem. Produkcja jest zapowiadana jako psychodeliczny thriller dla dorosłych.
Roxanne Roxanne online
Utalentowana muzycznie Lolita Shanté Gooden wychowuje się w niebezpiecznej dzielnicy Nowego Jorku. Kiedy w wieku zaledwie 14 lat publikuje utwór "Roxanne's Revenge", z dnia na dzień staje się legendą hip hopu.
Samobójcza misja / Soldiers of the Damned online
II wojna światowa. Major Fleischer, dowódca cenionej niemieckiej jednostki, dostaje do wykonania misję która polega na eskortowaniu pani naukowiec do tajemniczego lasu. Na miejscu kobieta musi odzyskać ukryty starożytny artefakt.
Tylko przyjaciele online
Romantyczna i zabawna komedia o związku i przyjaźni dwóch nastolatków, oraz ich relacjami z matkami. Po śmierci ojca Jorisa, urna z prochami, od 10 lat przebywa w krematorium. Matka postanawia coś z tym zrobić. Nikt z rodziny nie chce prochów ojca. Seniorka rodu zatrudnia Yada, swoją nową pomoc domową, który właśnie przerwał studia. Chłopcy, mimo dzielących ich różnic, zaczynają się do siebie zbliżać. Oboje mają problemy z matkami, a Joris także z ojcem w urnie.
Miłość w ciemności / Blind online
Autor bestsellerowych powieści Bill Oakland w wyniku tragicznego wypadku samochodowego traci żonę i zapada na ślepotę. Pięć lat później, Suzanne Dutchman – żona oskarżonego o oszustwa biznesmena, w ramach prac społecznych za powiązanie z przestępstwem zmuszona jest trzy razy w tygodniu odwiedzać ośrodek dla niewidomych i czytać Billowi na głos książki. Podczas regularnych spotkań między dwojgiem niespodziewanie rodzi się gorące uczucie. Gdy mąż Suzanne wyjdzie na wolność, kobieta będzie musiała zdecydować, z kim chce spędzić resztę życia: z mężczyzną,...
Veronica / Verónica online
Czego potrzebujemy, aby przejść przez labirynty umysłu? Pewnego dnia dzwoni telefon do słynnej psychoanalityczki (Arcelia Ramirez), kobieta postanawia przyjąć pacjentkę Veronice de la Serna (Olga Segura), problematyczna pacjentka przenosi się do domu pani psycholog z dala od jakiejkolwiek cywilizacji. Rozpoczyna się terapia której skutki okażą się zaskakujące.
Pierwszy Pocałunek / First Kiss online
Hakan to młody człowiek, który ma problemy z długotrwałymi relacjami z kobietami. Mieszka w nadmorskim miasteczku, gdzie czasami przechodzi przez krótkie epizody z turystami, ale stara się unikać stałych związków. W jego życiu nie ma miejsca dla nikogo, z wyjątkiem byłego szwagra i jego pięciu bratanków. Wszystko zmienia się dla Hakana, gdy pewnego dnia, przez przypadek spotyka Bahar i zakochuje się w niej. Hakan próbuje zbliżyć się do Bahar, ale niestety dowiaduje się, że cierpi na bardzo rzadką chorobę. W wyniku wypadku kobieta cierpi na zaniki pamięci...
|<<2345678>>>>|
© 2018 Filmy online i seriale - włącz najlepsze kino! - Pamiętaj, za kopiowanie będziesz smażył się w piekle. 0: