logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Jednooki król / El rei borni online
Nacho podczas ulicznej demonstracji stracił oko. Pewnego dnia koleżanka z dzieciństwa jego żony, Lidia, zaprasza parę do siebie na kolację. Niespodziewanie okazuje się, że mąż Lidii, David, jest policjantem - tym samym, który strzelił do Nacho gumowym pociskiem.
Freddy Eddy online
Malarz Freddy chce wrócić do świata sztuki. Mężczyzna pracuje w odosobnieniu w domku nad jeziorem. Niespodziewanie artysta zostaje oskarżony o brutalne pobicie żony i traci prawo do opieki nad ośmioletnim synem. W jego życiu pojawia się wyimaginowany przyjaciel z dzieciństwa, Eddy, który do złudzenia przypomina Freddy'ego z wyglądu.
Zając Max ratuje Wielkanoc online
Max to mały zając z wielkiego miasta. Jego marzeniem jest wielka sława i dołączenie do miejscowego gangu. Wykonuje kaskaderską sztuczkę, by zaimponować kolegom. Pokaz Maxa nie do końca się udaje, a jego pojazd rozbija się w Wielkanocnej Krainie. Max musi znaleźć drogę do domu.
Pewnego razu w listopadzie online
Główna para bohaterów Matka (Agata Kulesza) i syn (Grzegorz Palkowski) próbują przetrwać w świecie, w którym z dnia na dzień zostali eksmitowani. Nie mają gdzie żyć. Śpią w domku na działce/schroniskach dla bezdomnych itp. Syn studiuje prawo i próbuje jakoś przetrwać. Generalnie wątek tej pary to obserwacja koszmaru przetrwania w demokratycznym kraju, w którym człowieka można traktować jak śmiecia zgodnie z literą prawa. Na dodatek matka z synem mają jeszcze psa - rzecz niewybaczalna.
John Stratton online
Dominic Cooper występujący jako tytułowy John Stratton jest brytyjskim agentem SBS. Wraz z amerykańskim agentem Navy Seal - Martym (Tylor Hoechlin) podejmuje się podwodnego podejścia do biochemicznej rośliny znajdującej się na irańskim wybrzeżu. Po drodze odważni ochotnicy natrafiają na zwłoki zmarłych wcześniej pracowników zajmujących się trującą rośliną. Wszystko wskazuje na to, że zginęli oni od własnej broni. Kiedy nic już nie stoi na przeszkodzie w dopięciu wyznaczonego celu, mężczyźni zostają zaatakowani przez siły, które okazują się być prowadzone...
Lego DC Comics Super Heroes: The Flash online
Oczywiście postaci takie, jak Batman, Superman, Wonder Woman, Cyborg są obecne w nadchodzącej produkcji, jednakże akcja ma skupić się przede wszystkim na Flashu. W animacji zobaczymy także postaci takie, jak Firestorm, Atom, Zatanna, czy Dr Fate. Flasha w filmie będzie prześladowała seria niefortunnych wypadków, która w końcu spowoduje jego wykluczenie z zespołu. Za całym jego niefartem będzie krył się jego odwieczny wróg, Reverse-Flash, który poprzez manipulację Speed Force cofnie się w czasie i ostro namiesza.
Sieranevada online
Bukareszt. W sobotnie przedpołudnie 40-letni lekarz wraz z żoną udaje się na rodzinną uroczystość ku pamięci zmarłego 40 dni wcześniej ojca. Gdy krewni czekają na spóźniającego się kapłana, na światło dzienne wychodzą sekrety i zadawnione urazy, a temperaturę spotkania dodatkowo podnosi bieżąca polityka. Wkrótce rodzinny zjazd przeradza się w regularną wojnę domową.
Take Your Pills online
Nacisk, aby osiągnąć więcej, zrobić więcej i być lepszym, jest częścią bycia człowiekiem - a w wieku Adderall i Ritalin, osiągnięcie tego może być w zasięgu ręki, jest tak blisko, bo w lokalnej aptece. To nie tylko lekarstwo na pobudliwe dzieci, używki na receptę są w klasach szkolnych, na Wall Street, w Dolinie Krzemowej.
Ingrid wyrusza na zachód / Ingrid Goes West online
Ingrid Thorburn zaczyna mieć obsesję na punkcie prowadzącej perfekcyjne życie gwiazdy Instagrama - Taylor Sloane. Kiedy postanawia przeprowadzić się do Los Angeles aby zaprzyjaźnić się z Taylor, jej zachowanie zaczyna być coraz bardziej niebezpieczne. Ingrid zamienia się w stalkerkę, a następnie atakuje obiekt swojej obsesji na weselu, co sprawia, że ostatecznie trafia do psychiatryka nakazem sądu.
O czym szumi las online
Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i...
Welcome the Stranger online
Alice pojawia się niezapowiedzianie w domu swojego brata Ethana. Niestety powrót jego dziewczyny oraz dziwne wizje i podejrzenia utrudniają Alice pogodzenie się z bratem. Rodzeństwo jest zmuszone do odnalezienia się na nowo w tajemniczych okolicznościach.
Biegnij Amelio! / Amelie rennt online
Amelia mieszka w Berlinie, trochę u mamy, trochę u taty. Jest zbuntowaną i upartą nastolatką, którą fascynują duchy i wampiry. Dziewczyna choruje na astmę, ale nie przyjmuje do wiadomości, że jej stan jest poważny. Z niechęcią wyjeżdża do kliniki w Tyrolu, gdzie konsekwentnie odmawia leczenia. Pewnego dnia postanawia uciec w góry, by zdobyć najwyższy szczyt. Nieoczekiwanym towarzyszem dziewczyny w wyprawie staje się Bart, także uparty nastolatek, miejscowy opiekun zwierząt. W trakcie trudnej wspinaczki młodzi zbliżą się do siebie.
W Porządku / Studnia / Kút online
Młody mężczyzna przyjeżdża na znajdującą się pośrodku niczego małą stację benzynową, aby spotkać się z ojcem, którego nie widział od ponad trzydziestu lat. Tego samego dnia jadąca do Szwajcarii furgonetka z czterema prostytutkami na pokładzie psuje się na tej samej przydrożnej stacji. Mężczyźni i kobiety spędzają ze sobą trzy dni, które raz na zawsze zmieniają ich życie.
Załoga / Flight Crew online
Bohaterem filmu Ekipazh jest młody, niepokorny lotnik Aleksej (Danila Kozłowski), który ma kłopoty w każdej pracy, jakiej się podejmie. Pozbawiony kolejnego stanowiska wraca do Moskwy, gdzie mieszka jego ojciec, lotnicza rosyjska szycha (Siergiej Szakurow). Ojciec ma dość wybryków i niesubordynacji syna, ale zgadza się załatwić mu pracę w małej linii lotniczej, której gwiazdą jest Leonid Zinczenko (Władimir Maszkow). Między dwoma panami nie od razu nawiązuje się nić porozumienia. Wkrótce umiejętności Alekseja się przydadzą, gdy razem z Leonidem polecą na umieszczone...
Niedoparki online
Bohaterami filmu są Niedoparki. Są to niewielkie stworzonka, które mieszkają we wszystkich ludzkich mieszkaniach. Ich pożywieniem są skarpety, ale zawsze zabierają tylko jedną z pary. Mają liczne przygody, a w ich świecie nie ma miejsca na nudę.Interesująca bajka animowana dla dzieci z wątkiem kryminalnym.
Miś Bamse i córka wiedźmy online
Chciwy Krezus znajduje złoto w zbiorniku, chronionym przez bobrzą tamę. Nie cofnie się przed niczym, by je wydobyć. Najtańszą i najszybszą opcją jest zniszczenie tamy i zalanie wioski. Do tego jednak na pewno nie dopuści silny i sprawiedliwy Miś Bamse. Krezus musi uciec się do fortelu. Przekonuje córkę czarownicy, małą Love, by rzuciła na misia czar. Malutka, przekonana o tym, że mieszkańcy jej nienawidzą, się zgadza. Przyszłość miasteczka leży w rękach wspólnoty - tylko razem uda się pokonać nie tylko złego bogacza, ale także niesprawiedliwe przekonania,...
Szklane piekło / Crystal Inferno online
W kancelarii adwokackiej, znajdującej się na 60. piętrze nowoczesnego wieżowca, Brianna (Claire Forlani) i Tom (Jamie Bamber) Bronsonowie przygotowują się do podpisania dokumentów rozwodowych. Tymczasem na 20. piętrze budynku, gdzie znajduje się dwójka ich nastoletnich dzieci, wybucha pożar. Zwaśnieni małżonkowie muszą zjednoczyć siły, by ocalić siebie i bliskich.
Boys in the Trees online
Halloween 1997. Ostatnia noc w szkole średniej dla Corey'a, Jango i ich zespołu skaterów, The Gromits. Dzieciństwo się skończyło, a dorosłe życie zaprasza. Jednak dla Corey'a, przeszłość ma pewne niedokończone interesy. Kiedy spotyka się z byłym przyjacielem z dzieciństwa, rozpoczyna się wspólna podróż do domu. To, co zaczyna się jako normalny spacer po pustych podmiejskich ulicach, zmienia się w coś mroczniejszego i magicznego, gdy opowiadają sobie historie o duchach, czerpiąc wenę z lęków otaczającego ich świata. Corey jest zaskoczony odkryciem, jak wiele ma...
Time Rush online
Film akcji opowiada historię Alexa (Dean Alexandrou), człowieka uwięzionego w pętli czasowej, który jest zmuszony walczyć o życie na niebezpiecznych ulicach Bangkoku. Ucieka przez tętniące życiem ulice przed tajemniczymi zabójcami, a każda nieudana próba powoduje rozpoczęcie gry od nowa.
Olbrzym / Handia / The Giant online
Jest koniec wojny domowej, gdy Martín (Joseba Usabiaga) wraca do rodzimego Kraju Basków. Po przybyciu odkrywa, że jego młodszy brat Joaquín (Eneko Sagardoy) wyrósł na olbrzyma – mierzy 2,5 m wzrostu. Martín postrzega ten fakt jako okazję do zarobku – jest pewien, że wiele osób sporo zapłaci za to, by na własne oczy zobaczyć, jak wygląda największy człowiek na świecie. Zabiera więc swojego brata w podróż po Europie, gdzie Handia (Olbrzym) zyskuje popularność. Zwieńczeniem jego sławy mają być występy na dworze Izabeli II Hiszpańskiej. Wkrótce okaże się jednak,...
1234567>>>>|
© 2018 Filmy online i seriale - włącz najlepsze kino! - Pamiętaj, za kopiowanie będziesz smażył się w piekle. 0: